تقویت مژه ها با بوتاکس مژه

تقویت مژه ها با بوتاکس مژه

بوتاکس مژه روشی است برای ترمیم مژه هایی که آسیب دیده اند. اگر مژه های کم پشت دارید و برایتان خوشایند نیست، یکی از روش های برای پرپشت کردن و تقویت مژه، بوتاکس مژه می باشد.
هر چند معیار دقیقی برای زیبایی وجود ندارد و سلیقه ها و تصمیم ها برای بدن و پوست برای هر فرد با فرد دیگری متفاوت است، می توان گفت مژه های پررنگ و پر پشت و بلند در چهره شما تاثیرگذار است. با پیشرفت تکنولوژی و تجهیزات، حالا همه می توانند مژه های بلند و فر خورده داشته باشند. اما آیا انتخاب شما این است که به روشی غیرطبیعی چهره تان را تغییر دهید؟
ما در این مقاله نگاهی خواهیم داشت به نحوه انجام بوتاکس مژه و عوارض احتمالی آن. با ما تا پایان این مقاله همراه باشید.

بوتاکس مژه چیست؟

معمولا وقتی واژه بوتاکس به گوشمان می خورد به یاد تزریق بوتاکس برای کاهش چین و چروک ها می افتیم. اما بوتاکس مژه روش تازه ای است که برای فرم و حالت دادن به مژه ها استفاده می شود.
در مورد تزریق بوتاکس برای از بین بردن خط اخم ابرو در مقاله دیگری توضیحات کاملی داده ایم که می توان به آن مراجعه کرد. اما در این مقاله نیز توضیح کوتاهی خواهیم داشت تا تفاوت این بوتاکس ها را بدانیم.

بوتاکس ابرو

بوتاکس ابرو معمولا برای افرادی که پلک های افتاده دارند و یا ابروهای آن ها به متمایل به سمت پایین است، استفاده می شود. افرادی که قصد جدی دارند تا برای شادابی و جوان تر به نظر رسیدن صورتشان به دنیال جراجی پلک ها و یا تراشیدن ابروها بروند و از تانو استفاده کنند، یکی از راه‌های جایگزینی که پیشرویشان است، بوتاکس ابرو است. شاید بتوان گفت این نوع بوتاکس به نوعی لیفت ابرو نیز می باشد. زیرا کمک می کند تا عضله های اطراف ابرو آزاد شوند و مانع از کشیده شدن آن ها به سمت پایین می شود. و در نتیجه چشم و پلک ها بازتر و شاداب تر به نظر می رسند.

 

بوتاکس مژه و احیای مژه های آسیب دیده

این روزها در اغلب سالن های آرایشی و مراکز خدمات پوست و زیبایی پیشنهاد می کنند که حالت دهی مژه توسط فرمژه را استفاده نکنید. زیرا روش های جدیدتری مانند لیفت و بوتاکس مژه که می توان گفت نوعی آرایش دائمی هستند و به شما کمک می کنند تا زیبایی چشمان خود را تثبیت کنید، به میان آمده است. در سالن های زیبایی اغلب بوتاکس مژه توصیه می شود زیرا معتقند تقویت مژه ها با این روش تاثیر بسزایی دارد و تقریبا هیچ گونه مراقبت خاصی احتیاج ندارد. اما بوتاکس مژه دقیقا چیست و به چه کسانی توصیه می شود؟

ویژگی های بوتاکس مژه

همانند اکستنشن مژه، “بوتاکس مژه” نیز روشی برای ترمیم مژه های آسیب دیده است. اگر بخواهیم به طور خلاصه به برخی از ویژگی های بوتاکس مژه اشاره کنیم موارد زیر را خواهیم گفت.

  • تقویت کننده قوی مژه
  • درمان و بازسازی عمیق مژه
  • بهبود دهنده رشد مژه
  • بهترین مکمل برای لمینت و لیفت مژه

نحوه انجام بوتاکس مژه چگونه است؟

  1. بوتاکس مژه به کمک تاتو : مواد بوتاکس را معمولا به سوزن یا دستگاه تاتو در ریشه مو تزریق می کنند. در صورتی که روش تزریق را برای بوتاکس انتخاب کرده اید، یک بار انجام این کار کافی است. تغییرات در مژه خود را می توانید حدود سه ماه بعد از تزریق بوتاکس مشاهده کنید.
  2. بوتاکس مژه روش ضربه ای : روش دیگری نیز برای تزریق بوتاکس وجود دارد. این روش به گونه ای است که بوتاکس به صورت ضربه ای به مژه زده می شود تا جذب ریشه آن شود. در این روش معمولا نیاز است که هفته ای یک بار و به مدت چهار هفته متوالی بوتاکس را تکرار کنید تا تثبیت شود.

بوتاکس مژه برای چه کسانی توصیه می شود؟

تجربه ها نشان می دهد که اگر چشم هایی حساس و مژه های کوتاه دارید، بهتر است که بوتاکس نکنید. این روش مناسب افرادی است که مژه های بور و کم رنگی دارند و یا مژه های بلند و بی حالت دارند.
در غیر این صورت ها از لحاظ ظاهر چشم دچار تغییر چندانی نخواهید شد. همچنین چشم های حساس ممکن است در مواجهه با مواد مورد استفاده واکنش هایی بدهند که برای هیچ کس خوشایند نیست.

آیا بوتاکس مژه عوارض دارد؟

ساده ترین رفتارها و عادت های ما و سبک زندگی مان در سلامت پوست و مو تاثیر می گذارند. از مراقبت ها گرفته تا مواد غذایی مصرفی، همگی در سلامت پوست و مو موثر هستند.
درباره عوارض بوتاکس مژه باید این را بگوییم که نمی‌توان اطمینان داد که این روش هیچ گونه عوارضی به دنبال ندارد. حتی در صورتی که این کار توسط تکنسین و کارشناس ماهر و با تجربه و با استفاده از مواد با کیفیت و اصل انجام شود نیز ممکن است عوارضی را به همراه داشته باشد.

در صورتی که از اطمینان از موارد ذکر شده وجود نداشته باشد، ممکن است مژه ها بد حالت شوند و یا حتی بسوزند و آسیب ببینند. پس برای اطمینان از انجام این کار حتما با پزشک و یا متخصصین این حوزه مشورت نمایید و پس از اعتماد کامل بوتاکس مژه را انجام دهید.

معمولا کار بر روی مژه حدود یک ساعت زمان نیاز دارد و ماندگاری آن حدود سه ماه است.

در این مدت تنها محدودیت موجود 24 ساعت پس از بوتاکس است که نباید حمام کنید و یا به چشم ها آب برسانید. پس از این 24 ساعت هیچ گونه محدودیتی برای حمام یا شست و شو وجود ندارد.

کلام پایانی و نتیجه گیری

بوتاکس مژه روشی نسبتا ایمن برای بهبود حجم مژه ها و تقویت آن ها است. استفاده از این روش ممکن است به شما کمک کند تا مژه های زیبا و جذاب تری داشته باشید. علاوه بر بوتاکس روش های دیگری نیز برای تقویت مژه وجود دارد که به عنوان مثال می توان از کاشت مژه یاد کرد. به همین دلیل به شما مخاطبان این مقاله پیشنهاد می کنیم، برای تقویت مژه های خود عجله نکنید. ابتدا روش مناسب مژه تان را پیدا کرده و سپس اقدام نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.