قیمت و هزینه بوتاکس پیشانی

قیمت و هزینه بوتاکس پیشانی

هزینه بوتاکس پیشانی

تزریق بوتاکس یا همان سم بوتولینیوم راهی برای برطرف کردن چین و چروک در ابرو و به خصوص در پیشانی است.
یکی از نشانه های پا به سن گذاشتن، ظاهر شدن چین و چروک های بر روی پیشانی و یا نقاط مختلف صورت است. یکی از نگرانی ها برای بعضی از افرادی که پوست صورتشان دچار چین و چروک و افتادگی می شود، زیبایی از دست دادن زیبایی ظاهری و پوست صاف گذشته شان است.

البته که از دید همه انسان ها زیبایی ظاهری به یک معنا نیست و سلیقه ها در فرد متفاوت است. زیبایی صورت مسئله ای است که برای بیشتر افراد مطرح است. اگر شما هم از دسته افرادی هستید که دلشان نمی خواهد تا سنین بالا نیز پوست صورتشان نشانه ای از پا به سن گذاشتن را داشته باشد، راه هایی برای از بین بردن این چین و چروک ها و افتادگی ها وجود دارد که یکی از آن ها تزریق بوتاکس است.

ما در این مقاله به بررسی برخی از سوال های رایج در روند تصمیم گیری برای تزریق و هزینه بوتاکس پیشانی خواهیم پرداخت. با ما تا پایان این مقاله همراه باشید تا تصمیمی بر اساس شناخت بیشتر بگیرید.

هزینه بوتاکس پیشانی - تزریق بوتاکس پیشانی و هزینه آن

بوتاکس پیشانی چیست و چگونه چروک های پیشانی را از بین می برد؟

نحوه عملکرد بوتاکس پیشانی به این گونه است که سم بوتولینیوم به پوست تزریق می گردد و این امر موجب می شود که ماهیچه های صورت شما به صورت موقتی از کار بیافتند و فلج شوند. در نتیجه وقتی عضلات حرکتی ابرو یا پیشانی صورت شما از کار افتاده اند، افتادگی ابرو ها و یا چین و چروک پیشانی بر طرف می شود.

در چه مواردی از بوتاکس ابرو استفاده می کنند؟

تزریق بوتاکس به ناحیه ابرو معمولا به سه علت انجام می شود.

  1. لیفت ابرو با بوتاکس : با تزریق بوتاکس و فلج شدن عضلاتی که ابروها را به سمت پایین می کشند، این امکان وجود دارد که ابروها را بالا ببریم.
  2.  تغییر شکل ابرو با تزریق بوتاکس : اگر در ابرو عدم تقارنی وجود دارد و یا از لحاظ ظاهر به گونه ای است که گمان می کنید نیازمند تغییر است، با تزریق بوتاکس این امکان وجود دارد که اصلاحاتی در شکل آن انجام شود.
  3.  حذف خطوط اخم با استفاده از بوتاکس : بیشتر علت ایجاد چین و چروک های بین دو ابرو و خط اخم، عضله های ناحیه ابرو هستند که با تزریق بوتاکس این امکان وجود دارد که آن را اصلاح کنیم.
  4.  از بین بردن چین و چروک های پیشانی با تزریق بوتاکس : برای چروک های پیشانی نیز از تزریق بوتاکس می توان بهره برد.

عوامل تاثیرگذار بر هزینه بوتاکس پیشانی

یکی از مسائلی که در مرحله تصمیم گیری برای تزریق یا عدم تزریق بوتاکس وجود دارد، هزینه بوتاکس پیشانی و ابرو و یا ناحیه های دیگر صورت است. بنابراین ما در این بخش عواملی که در هزینه تمام شده تزریق بوتاکس موثر هستند را بررسی خواهیم کرد.

میزان بوتاکس تزریقی

در زمان تزریق اول پزشک متخصص پوست و مو بر اساس تجربه و معاینه و بررسی عضله های صورت و همچینین میزان فعالیت آن ها، به صورت تخمینی مقداری از بوتاکس را برای تزریق مشخص می کند. اما پس از تزریق اول و میزان تاثیرگذاری آن برای روی عضله های صورت، مشخص خواهد شد که دقیقا چند واحد بوتاکس برای تزریق کافی است. پس از تزریق های بعدی رضایت و نتیجه دلخواه به دست خواهد آمد.

پس در برخورد اولیه باید بدانیم که میزان فعالیت عضله شما چقدر است تا میزان مناسبی از بوتاکس را تزریق نماییم. بوتاکس تزریق شده برای اینکه بتواند ماهیچه ها را موقتا فلج کند و اصطلاحا وارد فاز استراحت بشوند، باید میزان مناسبی تزریق شود.
قدرت ماهیچه های پیشانی در این اندازه گیری بسیار تاثیر گذارند. طی تزریق های متمادی ماهیچه های صورت ضعیف تر شده و از خود مقاومت کمتری نشان می دهند. بنابراین به بوتاکس کمتری هم برای تغییر حالتشان نیاز داریم.

ناحیه های تزریق بوتاکس

اینکه ایده آل شما از زیبایی صورت چیست و ویژگی های صورت شما چگونه اند، در تزریق و هزینه بوتاکس پیشانی شما بسیار تاثیر گذار است. ممکن است بعضی افراد فقط به دنبال از بین بردن خط بین دو ابرو و یا همان خط اخم باشند، در حالی که بعضی افراد دیگر به دنبال لیفت ابرو و یا بالا کشیدن ابرو ها با بوتاکس باشند.

برای لیفت ابرو با بوتاکس علاوه بر وسط ابروها، باید در امتداد ابرو و انتهای آن نیز بوتاکس تزریق شود. در این صورت ناحیه تزریق هر چه بزرگ تر و بیشتر باشد، تعداد دفعات تزریق نیز بیشتر می شود.

ممکن است شما بخواهید علاوه برا خط اخم، برای هماهنگ کردن ابروها و برطرف کردن عدم قرینگی نیز اقدام کنید. یا ممکن است پوست صورتتان چین و چروک چندانی نداشته باشد و فقط به دنبال لیفت ابرو ها باشید.

با مشورت پزشک متخصص می توانید متوجه ویژگی های دقیق صورت خود شوید. در نهایت هر چه ناحیه تزریق بزرگ تر باشد، هزینه نیز با نسبتی مستقیم بیشتر خواهد شد.

برند بوتاکس؛ یکی از عوامل تاثیر گذار در هزینه بوتاکس پیشانی

از دیگر عوامل تاثیر گذار در هزینه بوتاکس پیشانی، برند بوتاکس استفاده شده است. بوتاکس توسط شرکت های مختلفی تولید می شود و در کشور ما ایران، بوتاکس از برندهای متفاوتی برای عرضه وجود دارد.

شاید بتوان از جمله مهم ترین برندهای رایج در ایران به برند انگلیسی دیسپورت اشاره کرد که البته قیمت بالاتری نیز نسبت به سایر برند ها دارد. برندهای دیگری اروپایی و آمریکایی نیز در ایران موجود است که نسبت به برندهای ایرانی و چینی قیمت بیشتری دارند.

تزریق بوتاکس مصپورت

تزریق بوتاکس دیسپورت

تفاوت بوتاکس تولیدی شرکت های مختلف در اندازه نوع ویال و مواد موجود در آن ها است که در نهایت در میزان تاثیر گذاری و شرابیط نگه داری آن ها تاثیر گذار است.

اگر به مواد مختلفی همانند لاکتوز شیر و … حساسیت دارید، حتما در جلسه مشاوره با پزشک متخصص آن را مطرح کنید. زیرا حساسایت ها در انتخاب برند بوتاکس موثر هستند و برخی از برندهای بوتاکس حاوی لاکتوز هستند.

پزشک و کلینیک انتخابی در هزینه بوتاکس پیشانی

پس از آنکه با هم بررسی کردیم هزینه بوتاکس به چه عواملی بستگی دارد، باید این را هم مروری کنیم که شاید مهم ترین مسئله باشد. پزشک و کلینیکی انتخابی شما برای تزریق بوتاکس هم در هزینه تمام شده تزریق بوتاکس تاثیرگذار است و هم در نتیجه به دست آمده از آن. اگر پزشک با تجربه و متخصص پوست و موی مناسبی را انتخاب کنید احتمالا هزینه نیز بیشتر خواهد بود.

اما به آن دلیل که باقی هزینه ها را قرار است پرداخت کنید و اگر نتیجه دلخواهتان را نگیرید بدون شک خوشحال نخواهید بود، بهتر است این هزینه را نیز متقبل شوید تا از فرم به دست آمده پس از تزریق رضایت حاصل کنید. انتخاب کلینیک مناسب در عوارض احتمالی تزریق بوتاکس نیز تاثیرگذار خواهد بود.

سخن پایانی و نتیجه گیری

تزریق بوتاکس یکی از راه های از بین بردن خط ها و چروک های پیشانی و باقی ناحیه های صورت است. در سایت ما بررسی دقیقی از جوانب مختلف این امر صورت گرفته است. می توانید نگاهی به باقی مقاله ها نیز بیاندازید تا از تصمیم تان مطمئن شوید. در نهایت اما باید گفت در مقایسه با عمل های جراحی، تزریق بوتاکس مسیر کم دردسرتری دارد. برای آنکه از “هزینه بوتاکس پیشانی” اطلاع کسب کنید می توانید با شماره ما در تماس باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.